x
yeni doğan kıyafetleri

YENİ DOĞAN KIYAFETLERİ

Hayatımıza renk katan bebeklerimizin kıyafet seçimleri en çok anne babayı ilgilendiriyor. Hayata yeni gözlerini açmış bebekler, kaliteli hastane çıkışı ile ilk olarak giydirilmelidir. Özellikle kaliteli olması çok önemlidir. Bebeğin cildi daha çok taze olduğundan yumuşaklık ve pamuksu doku ile bebeği sarması çok önemlidir. Bebek korumamıza muhtaç olduğundan, en değerli varlığımız için, bu ilk seçimi anneler yapıyor. Modakids internet sitesinde yeni doğan bebek tulumları kaliteli marka ve çeşitli alternatifleriyle beğeninize sunulmuştur. İstediğiniz model ve renkte tulumları bebeğin bulunduğu aya uygun olarak sipariş verebilirsiniz. İster ayaklı model tulumları, ister ayaksız model tulumları tercih edebilir, bebeğinizin konforunu sağlayabilirsiniz.

Özellikle yeni doğan bebeklere hediye alma alışkanlığımız vardır. Artık internet sitesi üzerinden modakidsten alacağınız hediyelik, bebek kıyafetleri ile hem aradığınız ürünleri kolayca bulabilecek, hem de mağazaları dolaşıp yorulmadan bir tık ile istediğiniz adrese teslimatını sağlayabileceksiniz. Anneler bebekleri için aldıkları ürünlerde ne kadar titiz davranıyorlarsa, bebek kıyafetlerinin yıkanmasına da ayrı bir özen göstermelidirler. Özellikle yeni doğan kıyafetleri nasıl yıkanmalı diye bir araştırma yaparsanız, bebeklere özel üretilmiş deterjanla ve büyüklerin çamaşırlarından ayrı yıkanması gerektiğini görürsünüz. En güzel yıkama şekli bebek çamaşırlarını düşük ısıda bebek deterjanı ile narin programda yıkamaktır. Yeni doğan eşyaları bu sayede hem ilk günkü gibi kalitesini koruyacak hem de yüksek derecelerde yıkanıp, bozulmayacaktır. Çamaşır suyu asla tavsiye edilmez.

Bebeğimizin rahatı bakımından, en önemli eşyası olarak, bebek beşikleri karşımıza çıkmaktadır. Bebeğimize beşik seçmek artık internet üzerinden yapılıyor. Sallanır beşikler, sabit duran beşikler, yarı ortopedik veya vücuda göre şekil alan, kaliteli yatak seçimlerini internet sayesinde rahatça sipariş verebilirsiniz.

<
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.